Ponad 30 lat doświadczenia, przeszło 50 tys. osuszonych budynków!

infolinia 800 808 828

Menu główne

Centrala AQUAPOL POLSKA CPV Generalne Przedstawicielstwo w Polsce ul. Żeromskiego 12 58-160 Świebodzice woj. dolnośląskie tel. (74)664 71 30 lub (+48)605-049-864

AQUAPOL POLSKA z siedzibą w Świebodzicach jest wyłącznym przedstawicielem w naszym kraju firmy AQUAPOL GmbH z siedzibą w Austrii.

Na podobnej zasadzie działają przedstawicielstwa w całej Europie. Wszystkie przedstawicielstwa działają wg tych samych reguł. Dotyczy to w szczególności jakości oferowanych usług oraz kwalifikacji personelu szkolonego przez stronę austriacką.

To dzięki temu AQUAPOL osiąga tak wysoką skuteczność działania. Wyrazem tego jest ponad 48 000 osuszonych obiektów w całej Europie.

Gwarantem sukcesu systemu jest ścisłe przestrzeganie procesu technologicznego towarzyszącego instalacji. Zawsze dbamy o wysoki standard montażu oraz o to, aby produkty służące do realizacji celu spełniały najwyższe wymagania jakościowe.

Dysponujemy nowoczesnym sprzętem i doświadczeniem zebranym przez firmę od 1985r.

AQUAPOL POLSKA od 2003 roku rozbudowuje swój system przedstawicielstw w oparciu o doświadczenia, rzetelność i fachowość wypracowaną przez lata w wielu krajach. Obecnie jesteśmy w stanie dotrzeć do klientów na terenie całej Polski.

Jesteśmy zespołem ludzi potrafiących pomóc wszystkim, którzy szukają rozwiązania problemu zawilgocenia w obiektach budowlanych.

Usługi naszej firmy został wyróżniony wieloma nagrodami i rekomendacjami (m.in. Polskiego Związku Inżynierów i Techników Budownictwa). System posiada również Atest Higieniczny Państwowego Zakładu Higieny oraz patent.

Jednak najważniejsze dla nas są opinie naszych klientów - niektóre z nich znajdują się tutaj